e86b114fe2f95966886881c0e2eae3a91b5eda3a copy

City Centre Court – Schouwburgplein

Op het Schouwburgplein, midden in het centrum van de stad Rotterdam, zullen tijdens de European Para Championships de finales van het rolstoeltennis en boccia gehouden worden. Voor fans is het nu makkelijker dan ooit om bij de apotheose van deze twee Europees kampioenschappen aanwezig te zijn en hun favoriete atleten naar de medailles te juichen!

Toegang op het Schouwburgplein is gratis.

Programma

  • Zaterdag 12 aug
    • 12:00
      Wheelchair Tennis (M): Halve Finale: Martin De La Puente- Maikel Scheffers
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 13:30
      Wheelchair Tennis (M): Halve Finale: Ben Bartram – Ruben Spaargaren
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 14:10 - 15:10
      Boccia (M): Finale BC1 M
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 14:10 - 15:10
      Boccia (V): Finale BC1 F
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 15:00
      Wheelchair Tennis: Quads Dubbelspel Finale: Sam Schroder / Niels Vink – Ugur Altinel / Ahmet Kaplan
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 15:15 - 16:15
      Boccia (V): Finale BC4 F
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 15:15 - 16:15
      Boccia (M): Finale BC4 M
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 16:20 - 17:20
      Boccia (M): Finale BC2 M
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 16:20 - 17:20
      Boccia (V): Finale BC2 F
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 16:30
      Wheelchair Tennis (M): Heren Dubbelspel Brons: Martin De La Puente / Fransisco Garcia Vena – Ben Bartram / Dahnon Ward
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 17:25 - 18:25
      Boccia (V): Finale BC3
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 17:25 - 18:25
      Boccia (M): Finale BC3 M
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 18:30 - 19:30
      Boccia: Individuele Medailleceremonie
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
  • Zondag 13 aug
    • 09:00
      Wheelchair Tennis Quad Enkelspel Finale: Niels Vink – Sam Schroder
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 10:30
      Wheelchair Tennis Heren Enkelspel Brons: Maikel Scheffers – Ben Bartram
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 10:30 - 11:30
      Boccia Halve Finale BC1/BC2 Teams: Portugal – Nederland
    • 12:00
      Wheelchair Tennis Dames Enkelspel Finale: Diede de Groot – Aniek van Koot
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 12:10 - 13:10
      Boccia Halve Finale BC3 Paren: Portugal – Tsjechië
    • 13:30
      Wheelchair Tennis Heren Enkelspel Goud: Martin De La Puente – Ruben Spaargaren
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 15:00
      Wheelchair Tennis Dames Dubbelspel Finale: Diede de Groot & Aniek van Koot – Cornelia Oosthuizen & Lucy Shuker
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 16:30
      Wheelchair Tennis Heren Dubbelspel Brons: Maikel Scheffers / Ruben Spaargaren – Nicolas Charrier / Geoffrey Jasiak
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.
    • 18:20 - 19:20
      Boccia: Teams & Paren Medailleceremonie
      Gratis toegang, met aanmelden bij de ingang.

Sporten

Goalball

Goalball

Wheel<wbr>chair Tennis

Wheelchair Tennis

Para Cycling

Para Cycling

Wheel<wbr>chair Basket<wbr>ball

Wheelchair Basketball

Boccia

Boccia

Para Taekwondo

Para Taekwondo

Para Badminton

Para Badminton

Shoot<wbr>ing Para Sport

Shooting Para Sport

Para Archery

Para Archery

More Locations

City Centre Court – Scheepvaartkwartier

City Centre Court – Scheepvaartkwartier

City Centre Court – TV Victoria

City Centre Court – TV Victoria

City Centre Court – Willem Alexander Baan

City Centre Court – Willem Alexander Baan

Rotterdam Ahoy – Buiten

Rotterdam Ahoy – Buiten

City Centre Court – Kop van Zuid

City Centre Court – Kop van Zuid

City Centre Court – Schouwburgplein

City Centre Court – Schouwburgplein

Rotterdam Ahoy

Rotterdam Ahoy