07a2788ada94b69e14a12de6e3cd34e6f8ad4de2 copy

Rotterdam Ahoy

De meeste wedstrijden vinden plaats in Rotterdam Ahoy, zonder twijfel een van de beste en meest professionele evenementenlocaties van Nederland. Zeer bekend als de ‘grootste op aarde’ sinds 1971. Het biedt een uitvalsbasis voor internationale artiesten, topsporters, politici en beroemdheden. Het schakelt moeiteloos over van een Justin Bieber concert naar het ABN AMRO World Tennis Tournament. Een ander perfect voorbeeld van de uitgebreide mogelijkheden van Rotterdam Ahoy is het Eurovisie Songfestival, dat er in mei 2021 plaatsvond. Uiteraard is Rotterdam Ahoy ook perfect toegankelijk voor mindervalide bezoekers. Hetzelfde geldt voor alle andere locaties die tijdens het evenement worden gebruikt.

Programma

  • Dinsdag 8 aug
  • Woensdag 9 aug
  • Donderdag 10 aug
    • 09:30 - 10:30
      Goalball (M): Zweden – Hongarije
    • 09:30 - 10:30
      Boccia (V): Kwalificatie BC4 F
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Goalball
      Side event in Plaza Ahoy
    • 10:00
      Para Judo: Team Event
    • 10:30 - 11:30
      Boccia (M): Kwalificatie BC3 M
    • 10:30 - 11:30
      Boccia (V): BC1 F
    • 10:45 - 11:45
      Goalball (M): Bulgarije – Italië
    • 11:45 - 12:45
      Boccia (M): Kwalificatie BC4 M
    • 11:45 - 12:45
      Boccia (V): Play-Offs BC2 F
    • 12:00 - 13:00
      Goalball (M): Nederland – Frankrijk
    • 12:45 - 13:45
      Boccia (V): Kwalificatie BC3 F
    • 12:45 - 13:45
      Boccia (M): Play-Offs BC1 M
    • 13:00
      Para Judo: Finale Blok & Prijsuitreiking
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Kickit
      Side event in Plaza Ahoy
    • 13:15 - 14:15
      Goalball (M): Azerbeidzjan – Spanje
    • 14:00 - 15:00
      Boccia (M): Halve finale BC2 M
    • 14:00 - 15:00
      Boccia (V): Halve finale BC4 F
    • 14:30 - 15:30
      Goalball (M): Bulgarije – Zweden
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (V): Halve finale BC1 F
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (M): Halve finale BC3 M
    • 15:45 - 16:45
      Goalball (M): Italië – Hongarije
    • 16:15 - 17:15
      Boccia (M): Halve finale BC4 M
    • 16:15 - 17:15
      Boccia (V): Halve finale BC2 F
    • 16:30 - 18:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 18:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 16:30 - 18:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
    • 17:15 - 18:15
      Boccia (V): Halve finale BC3 F
    • 17:15 - 18:15
      Boccia (M): Halve finale BC1 M
  • Vrijdag 11 aug
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (V): Spanje – Turkije
    • 09:30 - 10:30
      Goalball (M): Spanje – Frankrijk
    • 09:30 - 10:30
      Boccia: BC4 Paren
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (V): Groot-Brittannië – Duitsland
      RTM-Stage
    • 10:30 - 11:30
      Boccia: BC3 Paren
    • 10:30 - 11:30
      Boccia: BC1/BC2 Teams
    • 10:45 - 11:45
      Goalball (M): Nederland – Azerbeidzjan
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (M): Frankrijk – Oostenrijk
    • 12:00 - 13:00
      Goalball (M): Hongarije – Bulgarije
    • 12:10 - 13:20
      Boccia: BC4 Paren
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): Polen – Spanje
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 13:15 - 14:15
      Goalball (M): Italië – Zweden
    • 14:00 - 15:40
      Boccia: BC1/BC2 Teams
    • 14:00 - 15:40
      Boccia: BC3 Paren
    • 14:30 - 15:30
      Goalball (M): Azerbeidzjan – Frankrijk
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M): Duitsland – Zwitserland
      RTM-Stage
    • 15:40 - 16:40
      Boccia: BC4 Paren
    • 15:45 - 16:45
      Goalball (M): Spanje – Nederland
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (M): Italië – Israël
    • 16:30 - 19:00
      Sportplein 2 Clinic: Handbiken in Tacx
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handbiken in tacx
    • 17:00 - 18:30
      Boccia: BC3 Paren
    • 17:00 - 18:30
      Boccia: BC1/BC2 Teams
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (V): Nederland – Frankrijk
      RTM-Stage
    • 19:00 - 20:30
      Wheelchair Basketball (M): Groot-Brittannië – Turkije
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (M): Nederland – Letland
      RTM-Stage
  • Zaterdag 12 aug
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (M): Letland – Duitsland
    • 09:30 - 12:00
      Sportplein 2 Clinic: JBN Badminton
      Side event in Plaza Ahoy
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (V): Duitsland – Nederland
      RTM-Stage
    • 10:30 - 11:30
      Goalball (M): Hongarije – Azerbeidzjan
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (M): Spanje – Nederland
    • 12:00 - 13:00
      Goalball (M): Spanje – Italië
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): Turkije – Italië
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Boccia
      Side event in Plaza Ahoy
    • 13:30 - 14:30
      Goalball (M): Zweden – Nederland
    • 14:00 - 15:00
      Boccia (M): BC4 M – 3/4
    • 14:10 - 15:10
      Boccia (V): BC1 F – 3/4
    • 14:10 - 15:10
      Boccia (M): BC1 M – 3/4
    • 14:10 - 15:10
      Boccia (V): BC4 F – 3/4
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M): Oostenrijk – Groot-Brittannië
      RTM-Stage
    • 15:00 - 16:00
      Goalball (M): 13-14
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (V): BC2 F – 3/4
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (M): BC2 M – 3/4
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (M): BC3 M – 3/4
    • 15:00 - 16:00
      Boccia (V): BC3 F – 3/4
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (V): Turkije – Groot-Brittannië
    • 16:30 - 17:30
      Goalball (M): 15-16
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoelrugby
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (V): Frankrijk – Spanje
      RTM-Stage
    • 19:00 - 20:30
      Wheelchair Basketball (M): Zwitserland – Polen
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (M): Israël – Frankrijk
      RTM-Stage
  • Zondag 13 aug
    • 09:00 - 10:00
      Goalball (M) Halve Finale: Frankrijk – Zweden
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (M): Oostenrijk – Turkije
    • 09:30 - 12:00
      Sportplein 2 Clinic: Goalball
      Side event in Plaza Ahoy
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (V): Groot-Brittannië – Spanje
      RTM-Stage
    • 10:30 - 11:30
      Goalball (M) Halve Finale: Hongarije – Spanje
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (V): Duitsland – Frankrijk
    • 12:00 - 13:00
      Goalball (M) Plek 7-8: Bulgarije – Azerbeidzjan
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): Nederland – Zwitserland
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoelrugby
    • 13:30 - 14:30
      Goalball (M) Plek 5-6: Italië – Nederland
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M): Polen – Duitsland
      RTM-Stage
    • 15:00 - 16:00
      Goalball (M): Plek 3-4
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (M): Frankrijk – Italië
    • 16:30 - 17:30
      Goalball (M): Finale
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Boccia
      Side event in Plaza Ahoy
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (M): Spanje – Letland
      RTM-Stage
    • 19:00 - 20:30
      Wheelchair Basketball (M): Groot-Brittannië – Israël
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (V): Nederland – Turkije
      RTM-Stage
  • Maandag 14 aug
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (M): Polen – Letland
    • 09:30 - 12:00
      Sportplein 2 Clinic: JBN Badminton
      Side event in Plaza Ahoy
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (M): Frankrijk – Turkije
      RTM-Stage
    • 10:10 - 10:20
      Para Taekwondo QF W-47KG Khudadadi-Emire
    • 10:30 - 10:40
      Para Taekwondo QF M-58KG Zeynalov-El
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (M): Zwitserland – Spanje
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (V): Turkije – Duitsland
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Karate
      Side event in Plaza Ahoy
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Karate
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (V): Groot-Brittannië – Frankrijk
      RTM-Stage
    • 15:10 - 15:20
      Para Taekwondo Halve Finale W-47KG Marchuk-…
    • 15:30 - 15:40
      Para Taekwondo Halve Finale M-58 Zeynalov-Ozcan
    • 16:00 - 16:10
      Para Taekwondo Finale W-47KG: Ekinci – Khudadadi
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (V): Spanje – Nederland
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (M): Israël – Oostenrijk
      RTM-Stage
    • 19:00 - 20:30
      Wheelchair Basketball (M): Duitsland – Nederland
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (M): Italië – Groot-Brittannië
      RTM-Stage
  • Dinsdag 15 aug
    • 09:00 - 20:00
      Para Badminton Competitiedag 1
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (V): Duitsland – Spanje
    • 09:30 - 12:00
      Sportplein 2 Clinic: Free too move (dans)
      Side event in Plaza Ahoy
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (V): Frankrijk – Turkije
      RTM-Stage
    • 10:00 - 10:10
      Para Taekwondo (M): Round of 16 M-70KG Montaggioni – Labedzki
    • 10:10 - 10:20
      Para Taekwondo (M): Kwart finale M-70KG Nikoladze – Yunacti
    • 10:30 - 10:40
      Para Taekwondo (M): Kwart finale M-70KG Miljkovic – Celik
    • 10:40 - 10:50
      Para Taekwondo (M): Kwart finale M-70KG Khalilov – …
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (M): Oostenrijk – Italië
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): Letland – Zwitserland
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Show down, 21 up (special tafeltennis)
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M): Nederland – Polen
      RTM-Stage
    • 15:10 - 15:20
      Para Taekwondo (V): Halve finale V-57KG Micev – Lypetska
    • 15:20 - 15:30
      Para Taekwondo (M): Halve finale M-63KG Bozteke – Shikhaliyev
    • 15:50 - 16:00
      Para Taekwondo (M): Halve finale M-70KG
    • 16:10 - 16:20
      Para Taekwondo (V): Finale V-57KG
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (M): Turkije – Israël
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
    • 16:30 - 16:40
      Para Taekwondo (M): Finale M-63KG
    • 16:50 - 17:00
      Para Taekwondo (M): Finale M-70KG
    • 17:10 - 17:50
      Para Taekwondo: Medailleceremonie
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (M): Spanje – Duitsland
      RTM-Stage
    • 19:00 - 20:30
      Wheelchair Basketball (M): Groot-Brittannië – Frankrijk
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (V): Nederland – Groot-Brittannië
      RTM-Stage
  • Woensdag 16 aug
    • 09:00 - 20:00
      Para Badminton Competitiedag 2
    • 09:00 - 10:30
      Wheelchair Basketball (M) CO1: Israel – Zwitserland
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Team Para Atletiek
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (M) CO2: Oostenrijk – Letland
      RTM-Stage
    • 10:30 - 10:40
      Para Taekwondo K44 Men’s -80KG – Quarter Final Joseph LANE (GBR) VS (Winner match 1)
    • 10:50 - 11:00
      Para Taekwondo K44 Men’s -80KG – Quarter Final Oktay ATALAY (TUR) VS (Winner match 2)
    • 11:10 - 11:20
      Para Taekwondo K44 Men’s +80KG – Quarter Final Orest PYLYPIAK (UKR) VS Dabid MAKADZE (GEO)
    • 11:30 - 13:00
      Wheelchair Basketball (M) Kwartfinale: Italië – Duitsland
    • 11:30 - 11:40
      Para Taekwondo K44 Men’s +80KG – Quarter Final Orkhan JAFAROV (AZE) VS Mehmet Sami SARAC (TUR)
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M) Kwartfinale: Spanje – Turkije
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoeltennis EVF
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M) Kwartfinale: Groot-Brittanië – Polen
      RTM-Stage
    • 15:00 - 15:10
      Para Taekwondo K44 Men’s -80KG – Semi Final
    • 15:20 - 15:30
      Para Taekwondo K44 Women’s +65KG – Semi Final Jelena RASIC (SRB) VS Dalia MORENO SANTIAGO (ESP)
    • 15:40 - 15:50
      Para Taekwondo K44 Men’s +80KG – Semi Final
    • 16:00 - 16:10
      Para Taekwondo K44 Men’s -80KG – Final
    • 16:20 - 16:30
      Para Taekwondo K44 Men’s +80KG – Final
    • 16:30 - 18:00
      Wheelchair Basketball (M) Kwartfinale: Frankrijk – Nederland
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Handboogschieten
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (V) Halve Finale: Spanje – Nederland
      RTM-Stage
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (V) Halve Finale: Groot-Brittanië – Germany
      RTM-Stage
  • Donderdag 17 aug
    • 09:00 - 20:00
      Para Badminton Competitiedag 3
    • 09:30 - 10:45
      Shooting Para Sport (M): 10m Air rifle standing SH1
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoeltennis EVF
    • 11:45 - 12:30
      Shooting Para Sport (Gemengd): 10m Air rifle standing SH2
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): CO3 Frankrijk – Turkiye
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Team Para Atletiek
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M): CO4 Polen – Italië
      RTM-Stage
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Taekwondo
    • 16:45 - 17:45
      Shooting Para Sport (Gemengd): Finale 10m Air rifle standing SH2
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (M) Halve finale: Groot-Brittanië – Duitsland
      RTM-Stage
    • 18:30 - 19:00
      Shooting Para Sport (M): Finale 10m Air rifle standing SH1
    • 19:00 - 19:45
      Shooting Para Sport: Medailleceremonie
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (M) Halve Finale: Nederland – Spanje
      RTM-Stage
  • Vrijdag 18 aug
    • 09:00 - 20:00
      Para Badminton Competitiedag 4
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoeltennis EVF
    • 09:55 - 10:35
      Para Archery: 1/4 V1 – V23
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (M) 11-12: Zwitserland – Letland
      RTM-Stage
    • 11:45 - 12:35
      Shooting Para Sport (Gemengd): 10m Air rifle prone SH1 – Relay 1
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M) 9-10: Israel – Oostenrijk
      RTM-Stage
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Team Para Atletiek
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (V) 5-6: Turkije – Frankrijk
      RTM-Stage
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Framevoetbal
      Side event in Plaza Ahoy
    • 17:15 - 17:45
      Shooting Para Sport (Gemengd): Finale 10m Air rifle VI standing SH-VI
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (V) Bronzen medaillewedstrijd: Spanje – Duitsland
      RTM-Stage
    • 18:30 - 19:00
      Shooting Para Sport (Gemengd): Finale 10m Air rifle prone SH1
    • 19:00 - 19:45
      Shooting Para Sport: Medailleceremonie
    • 20:00 - 21:30
      Wheelchair Basketball (V) Finale: Nederland – Groot-Brittanië
      RTM-Stage
    • 22:00 - 22:30
      Wheelchair Basketball (V): Medailleceremonie
      RTM-Stage
  • Zaterdag 19 aug
    • 09:00 - 20:00
      Para Badminton Competitiedag 5
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Team Para Atletiek
    • 10:00 - 11:30
      Wheelchair Basketball (M): 7-8 Frankrijk – Polen
      RTM-Stage
    • 10:30 - 11:45
      Shooting Para Sport (V): 10m Air pistol + 10m Air rifle standing SH1
    • 12:30 - 14:00
      Wheelchair Basketball (M): 5-6 Turkije – Italië
      RTM-Stage
    • 12:45 - 14:00
      Shooting Para Sport (M): 10m Air pistol SH1
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Framevoetbal
      Side event in Plaza Ahoy
    • 15:00 - 16:30
      Wheelchair Basketball (M) Bronzen Medaille Wedstrijd: Duitsland – Nederland
      RTM-Stage
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 2 Clinic: Framevoetbal
      Side event in Plaza Ahoy
    • 16:30 - 19:30
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 16:45 - 17:15
      Shooting Para Sport (V): Finale 10m Air pistol SH1
    • 17:30 - 19:00
      Wheelchair Basketball (M): Finale Groot-Britannië – Spanje
      RTM-Stage
    • 18:00 - 18:30
      Shooting Para Sport (V): Finale 10m Air rifle standing SH1
    • 19:15 - 19:45
      Shooting Para Sport (M): Finale 10m Air pistol SH1
    • 19:30 - 20:00
      Wheelchair Basketball (M): Medailleceremonie
      RTM-Stage
    • 19:45 - 20:30
      Shooting Para Sport: Medailleceremonie
  • Zondag 20 aug
    • 09:30 - 10:20
      Shooting Para Sport (Gemengd): 10m Air rifle VI prone SH-VI
    • 09:30 - 12:30
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoeltennis EVF
    • 10:00 - 17:00
      Para Badminton Finales
    • 11:45 - 12:45
      Shooting Para Sport (Gemengd): Qualification Relay 1 10m Air rifle prone SH2
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 1: Rolstoelbasketbal
    • 13:00 - 16:00
      Sportplein 2 Clinic: Rolstoeltennis EVF
    • 15:45 - 16:15
      Shooting Para Sport (Gemengd): Finale 10m Air rifle VI prone SH-VI
    • 17:15 - 17:45
      Shooting Para Sport (Gemengd): Finale 10m Air rifle prone SH2
    • 17:45 - 18:30
      Shooting Para Sport: Medailleceremonie

Sporten

Goalball

Goalball

Wheel<wbr>chair Tennis

Wheelchair Tennis

Para Cycling

Para Cycling

Wheel<wbr>chair Basket<wbr>ball

Wheelchair Basketball

Boccia

Boccia

Para Taekwondo

Para Taekwondo

Para Badminton

Para Badminton

Shoot<wbr>ing Para Sport

Shooting Para Sport

Para Archery

Para Archery

More Locations

City Centre Court – Scheepvaartkwartier

City Centre Court – Scheepvaartkwartier

City Centre Court – TV Victoria

City Centre Court – TV Victoria

City Centre Court – Willem Alexander Baan

City Centre Court – Willem Alexander Baan

Rotterdam Ahoy – Buiten

Rotterdam Ahoy – Buiten

City Centre Court – Kop van Zuid

City Centre Court – Kop van Zuid

City Centre Court – Schouwburgplein

City Centre Court – Schouwburgplein

Rotterdam Ahoy

Rotterdam Ahoy